ניקוד

ניקוד ספרים - אנו עובדים עם צוות מקצועי ויסודי המספק שירותי לשון ותוכן וגם ניקוד. אם כתבתם ספר שירה, ספר ילדים או כל יצירה אחרת שמצריכה ניקוד, אנו נבצע בעבורכם את עבודת הניקוד במקצועיות רבה וללא התפשרות על איכות.

לרוב, ספרי שירה וספרי ילדים הם הספרים העיקריים שמצריכים ניקוד. ספרי ילדים פונים לקהל מסוים – ילדים, ולכן הניקוד שם הכרחי להקל על הילד את הקריאה והבנת הסיפור. גם ספרי שירה מצריכים ניקוד, מכיוון שבספר שירה, להבדיל מספר סיפורת, השורות קצרות ולא תמיד ברורה המשמעות, לכן הניקוד הכרחי וחשוב.

בספרי פרוזה ורומנים נעזרים לעתים בניקוד עזר – ניקוד חלקי למילים בודדות, למניעת דו־משמעות בקריאה.

אז כיצד מתבצע תהליך הניקוד, ובפרט ב'ניב עימוד ספרים'?

ראשית, רוב הנקדנים נעזרים באחת מתכנות הניקוד, המבצעות את ניקוד המילים באופן אוטומטי, למשל בתכנת 'נקדן'. מובן שתכנה כמה שתהיה טובה לא מסוגלת לתת תוצאה מושלמת, ולכן הנקדנים עוברים עליה כמה וכמה פעמים בקפדנות יתרה למניעת שגיאות ניקוד ושיבושים. בלא מעט פעמים, בעיקר בספרי שירה, הנקדן מתייעץ עם הסופר לגבי ניקוד מילים "בעייתיות".

עבודת הנקדן דורשת ריכוז רב, קפדנות וידע מעמיק בניקוד ובלשון. תהליך הניקוד דורש יסודיות, מקצועיות ואחריות רבה. כשזה מגיע ליצירה שלכם, אל תתפשרו, אנו מתחייבים להעניק לכם את השירות הטוב והמקצועי ביותר.

למידע נוסף, לשאלות ולבקשות אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר, ואנו נספק לכם את כל המידע הדרוש לגבי ניקוד היצירה שלכם.