הדפסת ספרים והפקות דפוס

הדפסת ספרים והפקות דפוס הן שירות עיקרי שאנו מציעים ללקוחותינו. אנו עובדים עם כמה בתי דפוס ברחבי הארץ, כולם ותיקים ובעלי ניסיון בהדפסת ספרים, כל בית דפוס באשר הוא מומחה לתחומו. החכמה היא לדעת לבחור בבית דפוס הנכון שמתאים לסוג היצירה, ויכול להציע שירות איכותי ובעלויות נוחות. עיקר השיקולים הם מבחינת מידות, כמויות וסוג גימור. 

למשל, לכמויות גדולות (מעל 1,000 ספרים) נעדיף ללכת לדפוס המתמחה באופסט, ואילו לכמויות קטנות נעדיף ללכת לדפוס דיגיטלי. לעומת זאת, אם מדובר בספר שכולו בצבע, כבר החל בכמות של 500 עותקים יהיה כלכלי ללכת לדפוס אופסט. השיקולים רבים ומביאים בחשבון את מידת הספר, סוג הכריכה (קשה או רכה), סוג הגימור ועוד.

עקב כמות גדולה של עבודה שאנו מפנים אל בתי דפוס, כוח הקנייה שלנו גדול ולכן גם המחירים שאנו מקבלים אטרקטיביים. כך, אתם מקבלים מוצר סופי איכותי וברמה הגבוהה ביותר ובמחיר ללא תחרות.

שירות הדפסת הספר כולל בתוכו:

  • בניית המפרט המומלץ לסוג היצירה שלכם (סוג הנייר ועוביו לעמודי הספר ולכריכה, סוג הכריכה, סוג הלמינציה, סוג הגימור ועוד).
  • העתק ראשון מהספר לדוגמה (העתק שמש), לאישור לפני הדפסת הכמות המלאה.
  • פיקוח מלא שלנו על כל תהליך הפקת הדפוס.
  • וכמו כן, הובלת הספרים עד בית הלקוח.

נוסף על שירות הדפסת הספרים, אנו מציעים שירותי הפקות דפוס, כגון הדפסת חוברות, פוסטרים, עלונים, כרטיסי ביקור, פנקסי חשבוניות, רול־אפים וכל דבר אחר שעולה על דעתכם להדפיס.

לכל שאלה, בקשה או מידע נוסף אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר ואנו נשמח לעמוד לשירותכם בכל נושא. :)