איור ספרים

בית הגרפיקה 'ניב עימוד ספרים' מספק שירותי איור ספרי ילדים, איור כריכות ספרים, איור רישומים לספרי שירה, איור ממוחשב ועוד. אנו עובדים עם צוות מאיירים רחב, יצירתי ובעל ניסיון של שנים מעולם העיצוב והאמנות. אם היצירה שלכם מצריכה איורים – הגעתם למקום הנכון.

האיורים בספרי ילדים ממחישים את הכתוב, מוסיפים נפח לעלילה, יוצרים עניין אצל הקורא ומביאים להבנה מעמיקה יותר של הסיפור. גם ספרי שירה או סיפורים קצרים עשויים לכלול כמה איורים לאורך היצירה, וחשוב להתאים בין סגנון המאייר לאופי היצירה וסוגהּ. צוות המאיירים שלנו מגוון וכולל מאיירים המתמחים בספרי ילדים ומאיירים המתמחים באיור ממוחשב לכריכות. אנו נבצע את ההתאמה הטובה ביותר בין ספרך לאיש המקצוע המתאים כדי להפיק את התוצאה המיטבית לספרך.

אז איך למעשה מתבצע תהליך האיור בבית הגרפיקה 'ניב עימוד ספרים'?

תחילה נרצה לשמוע על אודות היצירה, מה האופי שלה, מי קהל היעד ולאילו גילים היא מכוונת. לאחר מכן נציג לפניכם דוגמאות לעבודות בעלות אופי דומה לשם התרשמות מאיכות העבודה, הסגנון והביצוע, ונתאים לכם את אחד מהמאיירים שלנו. לאחר מכן המאייר יתרשם מעולם התוכן שלכם, ויחד אִתכם יברר מה דמיינתם וכיצד אתם רוצים שהאיור ייראה, לשם קבלת כמה  שיותר מידע לפני תחילת ביצוע האיורים.

לאיורים שבספרכם יהיה משקל רב, הם יהוו חלק בלתי נפרד מהיצירה שלכם, ולכן חשוב מאוד לתת את העבודה למאייר מקצועי שחי ונושם את עולם האמנות ואיור הספרים. למידע נוסף, לשאלות ולבקשות אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר. אנו מבטיחים לספק לכם את השירות המקצועי והמסור ביותר.

לדוגמאות של איורי ספרים אתם מוזמנים לבקר בתיק העבודות שלנו או לצפות בדוגמאות הבאות:

איורי כריכות


איור ספרי ילדים - שני עצמון

איור ספרי ילדים - ענבל הולנדר