עריכה לשונית

עריכה לשונית היא אחד מהשירותים הנלווים החשובים ביותר שאנו מספקים. לאחר שסיימתם לכתוב את ספרכם חשוב מאוד להעביר את היצירה לעורך לשון מקצועי אשר יבצע עריכת לשון לספרכם ויתקן את כל שגיאות הלשון הקיימות לאורך הטקסט.

תהליך עריכת הלשון כולל ביצוע תיקונים הקשורים לתקינות השפה: תיקון שגיאות כתיב, תיקוני תחביר, תיקוני דקדוק והאחדת כתיב ופיסוק לכל אורך כל הספר, ניסוח תקין ועוד. עבודה זו מצריכה יסודיות גבוהה, ניסיון רב ושליטה מלאה בחוקי הלשון של השפה העברית, לכן אל תסתמכו על פחות מבעל מקצוע לעבודה זו.

עריכה לשונית נחוצה לכל מה שרואה אור ומתפרסם:  מסֵפר עד כתב עת, לרבות ספרים המעבירים מידע, ספרי עיון, עבודות הגשה למיניהן ועוד. תיקוני העורך הם בגדר המלצה, ואינכם מחויבים לקבל את כולם. 

תוכלו לקרוא בהרחבה על עריכת הלשון במאמר – עריכת לשון, עריכה ספרותית ותיקוני הגהה. שם אנו מפרטים לעומק על התהליך ועל חשיבותו לספרכם.

חשוב מאוד שספרכם יעבור את תהליך העריכה הלשונית, כך תוכלו להבטיח שהיצירה שלכם תגיע למצב גימור מושלם ולרמה גבוהה, ותהיה נעימה יותר לקריאה. אנחנו כאן ב'ניב עימוד ספרים' עובדים עם עורכי לשון מקצועיים ומוכשרים בעלי ניסיון רב בתחום וידע נרחב, תנו לבעלי מקצוע לדאוג לספרכם, אתם בידיים טובות. לקבלת מידע נוסף או לכל שאלה ובקשה אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר. ונשמח לעמוד לשירותכם בכל נושא תמיד :)