הכנה לדפוס ועימוד ספרים מקצועי 

הכנה לדפוס ועימוד הספר הוא שלב חשוב ומכריע בתהליך הפקת הספר, במהלכו מעוצבים עמודי הספר שהם פניה של היצירה שלך. לכן חשוב לתת את המשימה למעמד ספרים מקצועי בעל ניסיון ורקע מעולם האמנות, היצירה והגרפיקה - כי לטקסט שלך מגיע את הטוב ביותר.
כאן, אצל ניב עימוד ספרים, תקבלו את העימוד המקצועי ביותר במחיר המתאים לכל כיס - בהתחייבות. אצלנו עלות עימוד ספר ועיצוב עטיפה זהה לעלות שהוצאת ספרים מקבלת, כך שאם אתם מוציאים ספר בהוצאה עצמית, תוכלו להוזיל דרכנו עלויות באופן משמעותי. אודות תהליך עימוד הספר.

עיצוב כריכות ועטיפות ספרים

העונג והכבוד הגדול ביותר הוא לקבל את הזכות לעצב עטיפה של ספר. מדובר באחריות גדולה. כריכת הספר היא הרושם הראשוני שהספר יוצר על הקוראים, ולעיתים קרובות הוא שיוביל להחלטה האם לרכוש או לא לרכוש ספר כלשהו. לכן חשוב להעניק משימה זו למי שחי ונושם גרפיקה לספרים. זכרו, ניב עימוד ספרים - הבחירה הנכונה לספר שלך!

כדי להתרשם מעיצובי הכריכות והעטיפות, אתם מוזמנים לעיין בדוגמאות שבאתר- עיצוב כריכות - דוגמאות.

לדוגמאות נוספות - צרו קשר

ספרים דיגיטליים eBooks

כיום גרסה דיגיטלית לספרך זו לא רשות - זו חובה. התופעה עדיין מפתיעה את כולנו, הרי היינו סבורים ששום דבר לעולם לא יחליף את התחושה של ספר בין הידיים, אך אנו נמצאים בפתח של עידן חדש. ספר דיגיטלי הוא כדאי ומשתלם גם לקוראים גם לסופרים וגם לסביבה.

לצוות של ניב עימוד ספרים, ידע וניסיון רב בתחום הספרים הדיגיטליים, אנו נפיק לכם ספר דיגיטלי במקצועיות רבה ובעלות הוגנת לכל כיס.

כל מה שצריך לדעת על ספרים דיגיטליים.

שירותים נלווים - הכל במקום אחד

ניב עימוד ספרים חוסכים לכם המון זמן, כסף וכאבי ראש. במקום שתתנהלו מול מספר רב של נותני שירות כגון ערוכי לשון וספרות, בתי דפוס, גרפיקאים ומאיירים, אנו נעשה זאת בעבורכם. לניב עימוד ספרים ניסיון רב בהפקת ספרים, לרשותנו צוות מוכשר של גרפיקאים ואנו עובדים מול נותני השירות המקצועיים והמשתלמים ביותר בתחום.

השירותים הנוספים שאנו מציעים הם: עריכה ספרותית, עריכת לשון, הגהה לפני ואחרי עימוד, איור, רכישת ברקוד, דפוס דיגיטלי / אופסט ועוד...

ניב עימוד ספרים מתמחים בעיצוב ספרים, עימוד ספרי קריאה ופרוזה, ספרי לימוד ועיון, ספרי שירה וספרי ילדים, וכן בעיצוב עטיפות עבור ספרים בעברית ואנגלית.

אם היצירה שלכם נכללת באחד התחומים הנ"ל - הגעתם למקום הנכון!
לקבלת הצעת מחיר שתפתיע אתכם לטובה
צרו קשר או חייגו: 076-5410810מרסל מוסרי, סופרת

"אני מרסל מוסרי, ממליצה על ניב עימוד ספרים - הגינות לא מוצאים בכל מקום. וכשמוצאים, חבל לתת לה ללכת."

לפעמים כדי שפרויקט יצא לאור חשוב שיעמדו מאחוריו אנשים הגונים, לא רודפי בצע ולא תקתקנים למינהם. את ספרי השני ״דמעות של יין״ עימדתי אצל יהודה, תוך שלושה ימים הספר היה חזרה אצלי מעומד ברמה הגבוהה ביותר ובצורה אסתטית וטובה. המחיר היה שווה נפש והדאגה מצידו הייתה איתנה וכנה. אני מרסל מוסרי, ממליצה על ניב עימוד ספרים - הגינות לא מוצאים בכל מקום. וכשמוצאים, חבל לתת לה ללכת.


שושנה ויג, מוציאה לאור, משוררת וסופרת

"אני עובדת עם יהודה ניב כשנה ומוכרחה להודות שהעבודה עמו מתבצעת באופן משובח."

ממליצה על עבודתו של יהודה ניב, כמכין לדפוס, מעמד ומעצב ספרים וגם מעצב כריכות.
אני עובדת עם יהודה ניב כשנה ומוכרחה להודות שהעבודה עמו מתבצעת באופן משובח.
חרוץ בעבודתו, זמין וקשוב לבקשותיי כמוציאה לאור. עומד בלוח זמנים, גמיש ומוכן
לבצע שינויים על פי הצורך. עובד על הספר עד שהכול מרוצים.
חשוב מאוד לעבוד עם אדם כמו יהודה ניב, שיוצר סביבה נעימה בעת העבודה,
ונוח מאוד לפניות ולבקשות מיוחדות.
מומלץ מאוד!!!


אילן כהן, סופר

"לעבוד עם יהודה ניב, זה לקבל שירות ברמה נדירה בתוספת של מקצועיות אמתית."

לפני כשלושה חודשים סיימתי לכתוב ולערוך את ספרי "אחד מהעם". כדי להביאו לידי גימור סופי, נדרשתי לעשות לו עימוד וכך הכרתי את יהודה ניב.
יהודה זמין בצורה מדהימה, בכל שלב , ביום ובלילה , תמיד זמין לכל בעיה, לכל תיקון , לכל הערה, והכול בסבר פנים יפות, בנועם מיוחד שמקרין את הביטחון לו זקוק הסופר ברגעים הקריטיים של העימוד הסופי וההדפסה. לעבוד עם יהודה ניב, זה לקבל שירות ברמה נדירה בתוספת של מקצועיות אמתית.
על כך אומר לך יהודה תודה רבה ומאחל לכל מי שרוצה להוציא ספר לפגוש במקצועיות של האיש המיוחד הזה.

מבין לקוחותינו